Özteknik Temizlik
Merdiven Temizliği - İnşaat Temizliği - Ev Temizliği - Büro Temizliği - Bahçe Temizliği
Demircilek Sk. Hüner İş Hanı A Blok: No: 7/36
info@oztekniktemizlik.com
0507 852 66 65

NEDEN ÖZTEKNİK TEMİZLİK
Her sektörde olduğu gibi Temizlik sektöründe de rekabet vardır. Günümüz şartlarında kaliteli iş yapmak yerine gelişi güzel disiplinsiz çalışmalar ile hem sektörde ki diğer firmalara zarar veren hem de insanların güvenini sarsan kişi ve firmalar yer almaktadır. Bu gibi durumlarda kaliteli ve başarılı çalışmaları yapan firmaları nasıl bulacağınızı bilememektesiniz. Sırf bu gibi durumlarda firmamız size kalite garantisi vermektedir. Belirlediğiniz şartlara uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve çalışma öncesinde expert ekibimiz gelip çalışma yaptıracağınız yeri denetleyip çalışma süresince ihtiyaç olunacak malzeme, ekipman ve personel desteğini sağlamaktadır. Tüm çalışma süresince siz de dilediğiniz an gelip kontrol edebilmektesiniz. 

Güler yüzlü Personel

Güler yüzlü ve disiplinli ekibimiz ile çalışmalarımıza garanti sözü veriyoruz tecrübeli ve bu işi geçici olarak görmemektedirler. Gelişi güzel yapılacak olan hiç bir çalışmayı kabul etmemekteyiz. Personelimiz ekip liderleriniz belirlediği sistemede ve sizin belirlediğiniz şartlar doğrultusunda işlerini en iyi şekilde yapmaktadırlar.

 

Kaliteli Malzeme

Temizlik alanında hijyen çok önemlidir. Sağlık ile birebir ilgili olan bir alanda hizmet veriyoruz, temiz olmayan ortamlar her zaman bakteri ve mikroplara davetiye oluşturmaktadır. Kaliteli ve birinci sınıf temizlik malzemeleri ile temizlik yapmakta ve hijyene önem vermekteyiz.

 

 

NEDEN ÖZTEKNİK TEMİZLİK